Cедиште за во автомобил, PRIMEBEBE Booster 2/3 FUNKY сиво

Производител: Primebebe

Код на продуктот: LB 311 G

Достапност: На залиха

Цена: 1.100ден
Без данок: 1.100ден
  • Брeнд
    Primabebe
  • Возраст
    4год+
  • Тежина
    (15-36 кг)

Наменетo е за деца од 5 до повеќе години (15-36kg). Овозможува поставување на безбедносните појаси од самиот автомобил и одговара на европските стадарди ECE R44/05

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: