Рутер со Принт сервер поддршка D-Link DPR-1020

Производител: D-Link

Код на продуктот: DPR-1020

Достапност: Pre-Order

Цена: 2.596ден
Без данок: 2.596ден
Основни карактеристики
Тип жичен
Останати карактеристики
Управување Web GUI
Напојување AC adapter
Конектори
Приклучоци
  • 1x USB
  • RJ45

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: