Рутер D-Link DIR-636L

Производител: D-Link

Код на продуктот: DIR-636L

Достапност: На залиха

Цена: 2.990ден
Без данок: 2.990ден
Основни карактеристики
Тип ADSL/Cable/Wireless Router
ВАН 1x 10/100/1000Mbps
ЛАН 4x 10/100/1000Mbps
Безжичен ЛАН АП
  • 802.11b/g
  • 802.11n
Останати карактеристики
Останато  
Енергија и потрошувачка
Напојување надворешно

 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: