Рутер SWC D-Link DES-1100-24

Производител: D-Link

Код на продуктот: DES-1100-24

Достапност: Pre-Order

Цена: 2.478ден
Без данок: 2.478ден
Основни карактеристики
Тип на преклопник rackmount
Конструкција                       фиксна конфигурација  
Единици 1U
Управување smart
Слој 2
Енергија и потрошувачка
Напојување внатрешни
Конектори
Приклучоци 24x 10/100Mbps, fanless
 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: