Монитор 22" AOC E2250SWDAK DVI

Производител: AOC

Код на продуктот: E2250SWDAK

Достапност: Pre-Order

Цена: 6.505ден
Без данок: 6.505ден
Основни карактеристики
Дијагонала 21,5"
Формат на екран 16:9
Панел  
Макс. резолуција 1920x1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 20.000.000:1 (DCR)
Видлив агол (хор.) [°] 170
Видлив агол (вер.) [°] 160
Време на одзив [мс] 5
Приклучоци
  • D-Sub
  • DVI-D
Останати карактеристики
Звучници  
Зиден носач (не е вклучен) VESA 75 mm
ТКО  
Боја црна
Сталак тилт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: