Sale

Монитор 20" AOC E2070SWN

Производител: AOC

Код на продуктот: E2070SWN

Наградни поени: 100

Достапност: На залиха

Цена: 6.100ден 4.690ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.345 ден.
6 Рати
782 ден.
12 Рати
391 ден.
18 Рати
261 ден.
24 Рати
195 ден.
Без данок: 4.690ден
Цена во наградни поени: 4690
Основни карактеристики
Дијагонала 19,5''
Формат на екран 16:9
Панел TN
Макс. резолуција 1600x900
Светлина [цд/м2] 200
Контраст 600:1 (Typical),20.000.000:1 (DCR)
Видлив агол (хор.) [°] 90
Видлив агол (вер.) [°] 50
Време на одзив [мс] 5
Приклучоци D-Sub
Останати карактеристики
Ѕиден носач (не е вклучен) VESA 100 mm
Сталак тилт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: