Sale

Монитор 19" AOC E970SWN

Производител: AOC

Код на продуктот: E970SWN

Наградни поени: 100

Достапност: На залиха

Цена: 5.890ден 3.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.995 ден.
6 Рати
665 ден.
12 Рати
333 ден.
18 Рати
222 ден.
24 Рати
166 ден.
Без данок: 3.990ден
Цена во наградни поени: 4490
Основни карактеристики
Дијагонала 18,5''
Формат на екран 16:9
Макс. резолуција 1366x768
Светлина [цд/м2] 200
Контраст 20.000.000:1
Видлив агол (хор.) [°] 90
Видлив агол (вер.) [°] 65
Време на одзив [мс] 5
Приклучоци D-Sub
Останати карактеристики
Ѕиден носач (не е вклучен) VESA 100 mm

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: