DVD снимач ODD DRW LG GH24NSD1 SATA Bulk Black 24x

Производител: LG

Код на продуктот: GH24NSD1.AUAA10B

Достапност: На залиха

Цена: 920ден
Без данок: 920ден
Основни карактеристики
Интерфејс SATA
Запишување ДВД-Р 24x
ДВД-РВ 6x
ДВД+Р 24x
ДВД+РВ 8x
ДВД-Р (ДЛ) 8x
ДВД+Р (ДЛ) 8x
ЦД-Р 48x
ЦД-РВ 24x
ДВД-РАМ 5x
Читање ДВД-РОМ 16x
ЦД-РОМ 48x
ДВД-РАМ 5x
Време на пристап на ДВД [мс] 145
Време на пристап на ЦД [мс] 125
Останати карактеристики
Вградување
  • хоризонтално
  • вертикално
Боја црна
Формат 5,25"

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: