DVD снимач ODD DRW LG GH24NSC0 SATA Bulk Black 24x

Производител: LG

Код на продуктот: GH24NSC0.AUAA10B

Достапност: Pre-Order

Цена: 766ден
Без данок: 766ден
Основни карактеристики
Интерфеис SATA
Запишуваве ДВД-Р 24x
ДВД-РВ 6x
ДВД+Р 24x
ДВД+РВ 8x
ДВД-Р (ДЛ) 12x
ДВД+Р (ДЛ) 16x
ЦД-Р 48x
ЦД-РВ 32x
ДВД-РАМ 12x
Читање ДВД-РОМ 16x
ЦД-РОМ 48x
ДВД-РАМ 12x
Време на пристап на ДВД [мс] 145
Време на пристап на ЦД [мс] 125
Дата бафер [МБ] 2
Останати карактеристики
Вградување
  • хоризонтално
  • вертикално
Боја црна
Формат 5,25"
Пакување bulk

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: