РАМ меморија SOD DDR3L 8GB 1600MHz Kingston

Производител: Kingston

Код на продуктот: KVR16LS11/8

Достапност: Pre-Order

Цена: 2.778ден
Без данок: 2.778ден
Основни карактеристики
Капацитет [МБ] 8192
Слот SO-DIMM DDR3
Работен такт [МХз] 1600
Напојување [В] 1,35
Латенција CL11

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: