преносен хард диск-WD My Book Essential 3ТВ

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WD My Book Essential

Достапност: На залиха

Цена: 7.890ден
Без данок: 7.890ден

  Интерфејс: USB 3.0 & USB 2.0;

Формат: 3,5”; 

WD SmartWare софтвер (автоматски и постојан бекап, заштита со лозинка); 

Капацитет: 3 TB 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: