RAM меморија DDR4 4GB 2133MHz Value RAM Kingston

Производител: Kingston

Код на продуктот: KVR21N15S8/4

Достапност: Нема на залиха

Цена: 2.300ден
Без данок: 2.300ден
Основни карактеристики
Капацитет [МБ] 4096
Слот DDR4
Работен такт [МХз] 2133
Напојување [В] 1,2

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: