РАМ меморија DDR3 8GB 1600MHz Kingston

Производител: Kingston

Код на продуктот: KVR16N11/8

Достапност: Pre-Order

Цена: 2.840ден
Без данок: 2.840ден
Основни карактеристики
Капацитет [МБ] 8192
Слот DDR3
Работен такт [МХз] 1600
Напојување [В]  
Латенција CL11
Останати карактеристики
Останато  

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: