РАМ меморија DDR3 4GB 1600MHz AData

Производител: AData

Код на продуктот: AD3U1600W4G11-R

Достапност: Pre-Order

Цена: 1.913ден
Без данок: 1.913ден
Основни карактеристики
Капацитет [МБ] 4096
Слот DDR3
Работен такт [МХз] 1600
Напојување [В]  
Латенција CL11
Останати карактеристики
Останато AD3U1600W4G11-R

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: