Процесор Intel Pentium G4400

Производител: Intel

Код на продуктот: BX80662G4400

Достапност: На залиха

Цена: 3.700ден
Без данок: 3.700ден
Основни карактеристики
Приклучок [Сокет] 1151
Работен такт [МХз] 3300
Л1 кеш [КБ]  
Л2 кеш  
Л3 кеш 3 MB
БУС [МХз]  
Јадро Skylake
Останати карактеристики
Ладилник да
Интегриран графички систем да

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: