Процесор Intel Core i5 4460

Производител: Intel

Код на продуктот: BX80646I54460

Достапност: На залиха

Цена: 10.600ден
Без данок: 10.600ден
Основни карактеристики
Приклучок [Сокет] 1150
Работен такт [МХз] 3200
Л1 кеш [КБ]
Л2 кеш
Л3 кеш 6 MB
БУС [МХз]
Јадро Haswell, HD Graphics 4600
Останати карактеристики
Ладилник � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � да
Интегриран графички систем да

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: