FM transmitter за во автомобил MSI TUNE 01

Производител: MSI

Код на продуктот: TUNE 01

Достапност: На залиха

Цена: 471ден
Без данок: 471ден
Основни карактеристики
Опис Поддржани формати: MP3, WMA, FM фреквенција: 87.5 – 108.0 MHZ, Напојување: DC 12-24V, Полнење: DC 5V, SNR: 85DB, Bit rate: 8K bps – 320K bps, Поддржува надворешен USB disk i mp3 плеер

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: