Bluetooth звучник SP MSI AUDIENCE 10W

Производител: MSI

Код на продуктот: Audience

Достапност: Pre-Order

Цена: 1.533ден
Без данок: 1.533ден
Основни карактеристики
Moќност [В] 10
Однос сигнал/шум [дб] 76
Фреквенциски распон 90Hz - 20KHz
Капацитет на батеријата 1050
Останати карактеристики
Звучник�
Блуетут модел V2.1 + EDR

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: