Глувче MS MSI X3ME 2 gaming

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: X3ME

Достапност: Pre-Order

Цена: 419ден
Без данок: 419ден
Основни карактеристики
Глувче жично
Интерфејс USB
Сензор оптички
Резолуција [дпи/цпи] 2400
Останати карактеристики
Тастер 6 + scroll
Боја Црна
Индикатор на батеријата n/a

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: