Тастатура KB MSI ZETA US layout

Производител: MSI

Код на продуктот: KB250A

Достапност: Pre-Order

Цена: 261ден
Без данок: 261ден
Основни карактеристики
Техногија жична
интерфејс USB
Останати карактеристики
Дополнителни копчиња
Боја Црна
Останато 10 мултимедијални копчиња; Компатибилност: Windows 98/2000/ME/XP/Vista/7

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: