преносен хард диск-WD My Book Essential 1 TB

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WD My Book Essential

Достапност: Нема на залиха

Цена: 5.450ден
Без данок: 5.450ден

   Интерфејс: USB  3.0 & USB 2.0;

Формат: 3,5”; 

WD SmartWare софтвер (автоматски и постојан бекап,  заштита со лозинка); 

Капацитет:  1 TB 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: