Машина за миење садови VOX LC 2145 - Инокс

Производител: VOX

Код на продуктот: LC 2145 -Инокс

Наградни поени: 91

Достапност: На залиха

Цена: 14.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
7.495 ден.
6 Рати
2.498 ден.
12 Рати
1.249 ден.
18 Рати
833 ден.
24 Рати
625 ден.
Без данок: 14.990ден
Цена во наградни поени: 13399

Капацитет: 10 комплети�
Енергетска класа:
А�Класа на перење: А�
Програми за перење: 5 + предперење�
Температури на перење: 40°/50°/55°/65°/70°C Половина перење�Еко брзо перење 30 минути�
Потрошувачка на вода: 13 литри�
Внатрешност од нерѓосувачки челик
Прилагодување на горната корпа�
Повеќенаменска долна корпа;
Корпа за лажици, вилушки и лажици
Сигурносен систем: Заштита од прелевање и течење и Заштита на грејачот
Бучава: 54dB�
Димензии: 85х45x60 см�
Потрошувачка на енергија: 0,93kWh/24h

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: