Електричен шпорет VOX EHB604

Производител: VOX

Код на продуктот: EHB604

Достапност: На залиха

Цена: 11.490ден
Без данок: 11.490ден

Енергетска класа: Б; 
Стандардни рингли 3 и 1 експрес рингла; 
1 рингла - Ø 220 mm-2000W; 
1 рингла – Ø180 mm - 1500W; 
2 рингли – Ø145 mm - 1000W; 
Конвенционална рерна со капацитет од 61 литар; 
Долен грејач на рерната: 1100 W; 
Горен грејач на рерната: 1200 W; 
Јачина на грејачот за грил (скара): 2600 W; 
Термостат; 
"Eco Clean" емајл;
Повеќе нивоа на припрема на храната; 
Светло во рерната;
Длабока тава; 
Прохромска жичана полица во рерната; 
Димензии: 85х60x60 см; 
Потрошувачка на енергија: 1,09kWh/24h

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: