Вертикален замрзнувач со 3 фиоки VOX VF 1500

Производител: VOX

Код на продуктот: VF 1500

Достапност: На залиха

Цена: 9.990ден
Без данок: 9.990ден

Тип фрижидер: вертикален замрзнувач
Енергетска класа: A
Капацитет: 85l
Анти-бактериска заштита
3 фиоки 
Димензии (ШxДxВ): 55 x 60 x 85 cm
Боја: бела
Гаранција: 5 години

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: