МИНИ РЕРНА SEVERIN 2034

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: SEVERIN 2034

Достапност: Нема на залиха

Цена: 4.519ден
Без данок: 4.519ден

Тип - МИНИ РЕРНА

Куќиште од нерѓосувачки челик со елементи за греење од 1500 W

Услуга капацитет 20 л

4 опции за печење

Исклучено, горен грејач, долен грејач, горен и долен грејач

Променлив термостат: 100°C - 230°C

60 минутен тајмер со звучен сигнал на крајот на готвењето

Пилот светлина

Ротирачко стапче за печење на месо и живина

Погодна за пици до 28 см

Емајлиран послужавник за печење

Големината на печење послужавник: L = 280 mm, W = 280 mm

Менување на позиции на полицата

Скара и полица за печење

Монтажен послужавник за трошки

Димензии (ШxВxД):452mmx402mmx287mm

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: