Шејкер MAX LSM 103

Производител: MAX

Код на продуктот: MAX LSM 103

Достапност: На залиха

Цена: 999ден
Без данок: 999ден

Тип: АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА-КАФЕ

Моќност: 100W;

Сад со капацитет 450ml;

2 брзини;

Копче за вклучување/ исклучување;

Идеален за подготовка на инстант кафе, фрапе, коктели

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: