Sale

Соковник VIVAX HOME соковник AJ-800

Производител: VIVAX

Код на продуктот: AJ-700

Достапност: 10

Цена: 4.000ден 2.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.500 ден.
6 Рати
500 ден.
12 Рати
250 ден.
18 Рати
167 ден.
24 Рати
125 ден.
Без данок: 2.999ден
Основни карактеристики
Моќност [W] 850W
Останато 2 брзини, сад за пулпа: 2 l,сад за сок 0.8 l, широк дел за ставање на овошје и зеленчук и сигурносен прекинувач.
Останати карактеристики
Боја Сребрена

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: