Телевизор SONY KDL-32R400C

Производител: SONY

Код на продуктот:

Достапност: На залиха

Цена: 15.990ден
Без данок: 15.990ден

Достапни во големина од 80 см (32") � �

WXGA резолуција � �

Јасно зголемување на резолуцијата � �

Тенок дизајн

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: