Телевизор SONY KDL-32R500C

Производител: SONY

Код на продуктот:

Достапност: На залиха

Цена: 21.990ден
Без данок: 21.990ден

Достапни во големина од 80 см (32") � �

WXGA резолуција � �

Јасно зголемување на резолуцијата � �

YouTube™ и многу повеќе � �

Вграден Wi-Fi®

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: