Кујнска вага Gorenje KT 05 BК

Производител: GORENJE

Код на продуктот: KT 05 BК

Достапност: На залиха

Цена: 1.590ден
Без данок: 1.590ден

Технички карактеристики

Максимална тежина:5 kg

Калено стакло

Индикатор:ЛЦД дисплеј

Лесно чистење

Сензорска технологија

Модерен дизајн

Индикатор:ЛЦД дисплеј

Висина на екранот:66 mm

Ширина на екранот:30 mm

Моментален приказ на тежината на дисплејот

Автоматско исклучување

Гумирани ногарки

Батерии:CR2032

Функција - tara

Максимална тежина:5 kg

Ширина:170 mm

Висина:18 mm

Длабочина:220 mm

Боја:Црна

Димензии (ШxВxД):17 × 1,8 × 22 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД):21,5 × 3,2 × 24,8 cm

Тежина на апаратот:0,6 kg

Бруто тежина на апаратот:0,7 kg

Код:365270

EAN Код:3838942767876

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: