Кујнска вага ADLER 3142

Производител: ADLER

Код на продуктот: 3142

Достапност: На залиха

Цена: 899ден
Без данок: 899ден

Дигитална кујнска вага Адлер АД3138b:�������������������������������������������� �

Капацитет: 5кг; Точност до 1 гр.;

Голем LCD екран;

Рачно или автоматско исклучување;

Автоматско поставување на нула

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: