Кујнска вага ADLER 3138 W

Производител: ADLER

Код на продуктот: ADLER 3138 W

Наградни поени: 20

Достапност: На залиха

Цена: 739ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
370 ден.
6 Рати
123 ден.
12 Рати
62 ден.
18 Рати
41 ден.
24 Рати
31 ден.
Без данок: 739ден
Цена во наградни поени: 739

Дигитална кујнска вага Адлер АД3138b:����������������������������������������������

Капацитет:5кг; Точност до 1 гр.;

Голем LCD екран;

Рачно или автоматско исклучување;

Тајмер; Аларм;

Автоматско поставување на нула

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: