Кујнска вага ADLER 3137 W

Производител: ADLER

Код на продуктот: 3137 S

Достапност: На залиха

Цена: 929ден
Без данок: 929ден

Капацитет:5кг;

Точност до 1 гр.;

Голем сад;

Бела боја;�

Голем LCD екран;

Мерни единици за волумен на вода и млеко;

Рачно или автоматско исклучување;

Тајмер;

Аларм;�

Индикатор за ниско ниво на батерија

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: