Кујнска вага ADLER 3133

Производител: ADLER

Код на продуктот: 3133

Достапност: На залиха

Цена: 1.359ден
Без данок: 1.359ден

Оценува 7 клучни хранлива параметри: калории, натриум, јагленохидрати, растителни влакна, протеини, масти и холестерол на пондерирани храна или состојки;

Капацитет 5кг;

Точност до 1g;

База на податоци на 999 различни прехранбени производи;

Може да меморира и повика до 99 евидентирани хранливите вредности;

5мм калено стакло платформа;

Голем светлечки ЛЦД дисплеј со висина од 32мм;

Индикатор за преоптоварување;

Индикатор за ниско ниво на батерија;

Работи со 1 x 9V алкална батерија

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: