Кујнска вага ADLER 3131

Производител: ADLER

Код на продуктот: 3131

Достапност: На залиха

Цена: 969ден
Без данок: 969ден

Капацитет 5кг;

Точност до 1g;

Високо прецизен сензор за мерење;

Голем ЛЦД дисплеј;

Автоматско поставување на нула;

Индикатор за преоптоварување;

Рачно или автоматско исклучување;

Индикатор за ниско ниво на батерија;

Пластичен сад;

Работи со 1 х 9V алкална батерија

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: