Кујнска вага SEVERIN 3667

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: 3667

Наградни поени: 20

Достапност: На залиха

Цена: 1.699ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
850 ден.
6 Рати
283 ден.
12 Рати
142 ден.
18 Рати
94 ден.
24 Рати
71 ден.
Без данок: 1.699ден
Цена во наградни поени: 1349

LCD екран

Отстранлива стаклена платформа која лесно се чистат

Макс. капацитет до 5 kg

1 g градација

Тара функција

Индикатор со функција за предупредување

Светло за батеријата

Авто исклучување по 90 сек.

1 x 3 V батерија CR 2032

Димензии (ШxВxД):198mm x 51mm x 162mm

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: