Кујнска вага ADLER AD 3144

Производител: ADLER

Код на продуктот: 3144

Достапност: На залиха

Цена: 950ден
Без данок: 950ден

Капацитет: 5кг; Точност до 1 гр.;

Голем LCD екран;

Часовник;

Рачно или автоматско исклучување;

Автоматско поставување на нула

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: