Кујнска вага ADLER AD 3141

Производител: ADLER

Код на продуктот: 3141

Достапност: На залиха

Цена: 999ден
Без данок: 999ден

Капацитет:5кг;Точност до 1 гр.;

Голем LCD екран;

Рачно или автоматско исклучување;

Автоматско ресетирање;

Пресметување на волумен на вода и млеко

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: