Апарат за варење турско кафе NE 201А

Производител: MAX

Код на продуктот:

Достапност: Pre-Order

Цена: 999ден
Без данок: 999ден
Ознаки: кафе

Моќност: 650W;

Капациет на вода: максимум 270ml;

Копче за вклучување/ исклучување;

Скриен грејач;

Лесен за употреба;

База со кабел

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: