VIVAX HOME сецко MC-2501

Производител: Vivax

Код на продуктот: MC-2501

Достапност: На залиха

Цена: 959ден
Без данок: 959ден

Основни карактеристики

Моќност [В] 250

Останато капацитет 0,8l;

нож од нерѓосувачки челик

Останати карактеристики Боја бела

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: