VIVAX HOME апарат за филтер кафе CM-0812 F

Производител: Vivax

Код на продуктот:

Достапност: Нема на залиха

Цена: 883ден
Без данок: 883ден

Основни карактеристики Сила [В] 800

Вид на кафе филтер

Боја црна

Останато: индикатор на капацитет на вода,функција на задржување на водата, функции против капење, траен филтер, стаклен сад

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: