Апарат за варење турско кафе MAX NE 200

Производител: MAX

Код на продуктот: НЕ 200

Достапност: Нема на залиха

Цена: 1.299ден
Без данок: 1.299ден
Ознаки: кафе

Тип: Апарат за варење кафе
Моќност:800W;

Капацитет на вода:

максимум 270ml;

Копче за вклучување/ исклучување;

Скриен грејач;

Лесен за употреба;

Ергономска рачка на склопување;

База со кабел

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: