Апарат за мелење кафе ADLER AD 443

Производител: ADLER

Код на продуктот:

Достапност: На залиха

Цена: 1.130ден
Без данок: 1.130ден

Тип - АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ

Моќност: 150W;

Капацитет: 70g;

Заштита од работа без поклопец

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: