VIVAX HOME апарат за филтер кафе CM-08125 F

Производител: Vivax

Код на продуктот:

Достапност: Нема на залиха

Цена: 991ден
Без данок: 991ден

Основни карактеристики

Моќност [В] 800

Вид на кафе филтер

Боја црна

Останати карактеристики

Останато: индикатор за капацитетот на водата, функција за задржување на топлината, функција против капење, траен филтер, стаклен сад, заштита од прегревање.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: