Детско седиште за во автомобил Primebebe FREE - Сива боја

Производител: Primebebe

Код на продуктот: LB 717 G

Достапност: На залиха

Цена: 3.200ден
Без данок: 3.200ден

Основни карактеристики

Возраст 0m+

Тип на производ

Седиште за во автомобил

Тежина (0-18 kg)

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: