Дрвенa сложувалка од 4 дела - Патка

Производител: Viga

Код на продуктот:

Достапност: На залиха

Цена: 360ден
Без данок: 360ден

Основни карактеристики

Возраст 1-3 години

Пол Unisex

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: