Дрвена кокошка на влечење

Производител: Viga

Код на продуктот:

Достапност: Нема на залиха

Цена: 730ден
Без данок: 730ден

Основни карактеристики

Возраст 1-3 години

Пол Unisex

 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: