Taстатура за таблет SBOX TLS-1035

Производител: SBOX

Код на продуктот:

Достапност: На залиха

Цена: 785ден
Без данок: 785ден

Micro USB приклучок

Црна боја

Димензии: 15 x 22 x 2,5 cm

Материјал : PU

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: