Logitech® Marathon Mouse M705

Производител: Logitech

Код на продуктот:

Достапност: Pre-Order

Цена: 1.574ден
Без данок: 1.574ден

Ласерско Безжично

Резолуција. 1000 dpi

8 копчиња + тркалце

Траење на батерија. 3 години

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: