Logitech® LS1 ласерско глувче

Производител: Logitech

Код на продуктот:

Достапност: Pre-Order

Цена: 681ден
Без данок: 681ден

Ласерско Жично

USB приклучок

Резолуција. 1000 dpi

2 копчиња + тркалце

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: